Zvýrazněná oblast je přesně to, co vytiskneme. Přetažením výřezu vyberte část obrazu.
Tisk „Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“ od J. M. W. Turner na vaší stěně
Vír bílé, šedé a hnědavého kouře, z něhož se vynořuje jen lopatkové kolo a stěžeň - Turner obraz z roku 1842 vypadá, jako by byl namalován včera. Reprodukce Sněhová bouře se osvědčí v moderní pracovně, v loftovém obývacím pokoji s betonem a ocelí i v hotelové restauraci, kde má působit jako expresivní, téměř abstraktní kompozice. Neutrální paleta ladí s černou, chromem a surovým dřevem. Doporučujeme vodorovný výřez v proporcích blízkých originálu, ve velikosti od 100 cm šířky, aby byl vír barvy čitelný z odstupu. Na Dibondu matný povrch zdůrazňuje strukturu tahů štětce a akrylátové sklo 5 mm dodává scéně vlhký lesk bouře. Zadejte libovolný rozměr v konfigurátoru artMonte - obraz na zeď vytiskneme přesně ve velikosti, kterou potřebujete.
J. M. W. Turner (1775-1851)
Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu
O díle
Parník se sotva rýsuje uprostřed víru sněhu, kouře, vln a světla, které Turner uspořádal do spirály vtahující pohled do středu plátna. Obraz byl vystaven v Royal Academy v roce 1842 s dlouhým názvem oznamujícím, že loď Ariel signalizovala na mělčině a že autor sám tuto bouři prožil. Kritici psali o „mýdlové pěně a vápnu", dnes je dílo považováno za jedno z nejodvážnějších v Turnerově tvorbě, předjímající abstraktní malbu. Patří galerii Tate Britain v Londýně.
- Umělec
- J. M. W. Turner
- Původní název
- Snow Storm: Steam-Boat off a Harbour's Mouth
- Rok
- 1842
- Technika
- Oil on canvas, 91.4 x 121.9 cm (Tate Britain, London)
„Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“ v interiéru
Vizualizace na ukázkových stěnách: tisk na desce a fototapeta na celou stěnu. Kliknutím zvětšíte.
Nejčastější dotazy k tisku „Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“
Na jakém materiálu mohu objednat tisk „Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“?
Na výběr máte: Dibond 3 mm, Čiré akrylátové sklo 5 mm, Pěněná PVC deska 5 mm, Pěněná PVC deska 10 mm, Deska Dispa 3,8 mm, Fototapeta Smooth 350 g/m², Fototapeta Linen Premium 270 g/m², Fototapeta Shell 290 g/m², Bavlněné plátno 400 g/m², Obraz v rámu černý rám, Obraz v rámu stříbrný rám, Obraz v rámu zlatý rám. Pevné materiály dostanete připravené k zavěšení, fototapetu v pásech po 50 cm.
V jakém rozměru lze „Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“ vytisknout?
V libovolném - zadáte šířku a výšku v centimetrech (od 20 cm do 200 × 200 cm na deskách, do 750 × 350 cm jako fototapeta). Soubor má 3840 × 2887 px, což umožňuje tisk ve velkém formátu bez ztráty ostrosti.
Mohu vytisknout jen část díla „Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“?
Ano. Pokud se proporce vašeho formátu liší od originálu, v náhledu posunete výřez a vyberete část, která má skončit na stěně. Cena se přepočítá automaticky.
Kolik stojí reprodukce „Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“?
Od 16,00 € - cena závisí na materiálu a ploše (cena za m² × rozměr, ne méně než minimální cena materiálu). Přesnou částku uvidíte v konfigurátoru po zadání rozměru.
Je reprodukce „Sněhová bouře. Parník u vjezdu do přístavu“ legální?
Ano. Dílo J. M. W. Turner (1842) patří do veřejné domény a soubor pochází z muzejních sbírek zpřístupněných pod licencí CC0 / public domain.

