Het gemarkeerde gebied is precies wat wij drukken. Versleep het kader om een uitsnede te kiezen.
Een print van “Geel-rood-blauw” van Wassily Kandinsky aan uw muur
De linkerkant straalt citroengeel, het midden wordt doorsneden door een rood kruis en rechts zinkt alles weg in diep blauw - Geel-rood-blauw is een les in hoe primaire kleuren het oog over het doek leiden. Dit schilderij van Kandinsky komt tot zijn recht in een minimalistische woonkamer met witte muren en een eiken vloer, in een werkkamer met zwarte boekenkasten en in de receptie van een creatief bureau waar één krachtig kleuraccent nodig is. Het horizontale formaat (het origineel heeft een verhouding van ongeveer 2:3) oogt het mooist als brede wanddecoratie boven een dressoir of sidetable. De print op plexiglas 5 mm haalt de verzadiging van het rood en de diepte van het blauw naar voren, en de versie op PVC-plaat geeft een lichte, voordelige reproductie voor op kantoor. De afmeting kiest u zelf: de artMonte-configurator accepteert elke breedte en hoogte, en de print wordt precies in dat formaat bij u bezorgd.
Wassily Kandinsky (1866-1944)
Geel-rood-blauw
Over het kunstwerk
De compositie ontwikkelt zich van links naar rechts: van een lichte gele rechthoek met fijne lijnen, via een rood kruis in het midden, tot een zware, donkerblauwe cirkel en een golvende zwarte lijn aan de rechterkant. Het schilderij ontstond in 1925, toen Kandinsky doceerde aan het Bauhaus en zijn theorie van kleur en vorm ordende, een jaar later vastgelegd in het boek Punt en lijn tot vlak. De titel noemt de drie primaire kleuren die de as van het hele arrangement vormen. Het werk bevindt zich in het Centre Pompidou in Parijs.
- Kunstenaar
- Wassily Kandinsky
- Oorspronkelijke titel
- Gelb-Rot-Blau
- Jaar
- 1925
- Techniek
- Oil on canvas, 128 x 201.5 cm (Centre Pompidou, Musée national d'art moderne, Paris)
“Geel-rood-blauw” in een interieur
Visualisaties op voorbeeldmuren: print op paneel en fotobehang over de hele muur. Klik om te vergroten.
Veelgestelde vragen over de print “Geel-rood-blauw”
Op welk materiaal kan ik een print van “Geel-rood-blauw” bestellen?
U kunt kiezen uit: Dibond 3 mm, Plexiglas helder 5 mm, PVC-schuimplaat 5 mm, PVC-schuimplaat 10 mm, Dispa-plaat 3,8 mm, Fotobehang Smooth 350 g/m², Fotobehang Linen Premium 270 g/m², Fotobehang Shell 290 g/m², Katoenen canvas 400 g/m², Ingelijst kunstwerk zwarte lijst, Ingelijst kunstwerk zilverkleurige lijst, Ingelijst kunstwerk gouden lijst. Harde materialen ontvangt u klaar om op te hangen, fotobehang in banen van 50 cm.
In welk formaat kan “Geel-rood-blauw” worden gedrukt?
In elk formaat - u voert de breedte en hoogte in centimeters in (van 20 cm tot 200 × 200 cm op platen, tot 750 × 350 cm als fotobehang). Het bestand is 3840 × 2441 px, waardoor het in groot formaat kan worden gedrukt zonder verlies van scherpte.
Kan ik alleen een fragment van “Geel-rood-blauw” laten drukken?
Ja. Als de verhoudingen van uw formaat afwijken van het origineel, verschuift u in het voorbeeld het kader en kiest u het fragment dat aan de muur komt. De prijs wordt automatisch herberekend.
Wat kost een reproductie van “Geel-rood-blauw”?
Vanaf € 16,00 - de prijs hangt af van het materiaal en de oppervlakte (prijs per m² × afmeting, nooit minder dan de minimumprijs van het materiaal). Het exacte bedrag ziet u in de configurator zodra u het formaat invoert.
Is een reproductie van “Geel-rood-blauw” legaal?
Ja. Het werk van Wassily Kandinsky (1925) behoort tot het publieke domein en het bestand is afkomstig uit museumcollecties die zijn vrijgegeven onder een CC0- / public-domainlicentie.
Bekijk ook
Volledige galerie

