Zvýraznená oblasť je presne to, čo vytlačíme. Potiahnite výrez a vyberte požadovanú časť.
Tlač diela „Posledná cesta lode Temeraire“ od J. M. W. Turner na vašej stene
Západ slnka v odtieňoch medi, šafranu a jantáru a na jeho pozadí striebristý trup legendárnej lode - Posledná cesta lode Temeraire je obraz o pominuteľnosti, ktorý pôsobí na predstavivosť ako dobrý film. Turner maľoval svetlom, preto sa reprodukcia Poslednej cesty lode Temeraire najlepšie cíti na plexiskle 5 mm, kde obloha na stene doslova žeravie. Verzia na Dibonde je pokojnejšia a maliarskejšia, ideálna do pracovne, knižnice alebo obývačky v anglickom štýle. Vodorovný formát sa hodí nad krb, pohovku alebo písací stôl a panoramatický výrez dobre vyplní dlhú stenu v chodbe. Darček pre jachtára, milovníka námornej histórie alebo šéfa, ktorý si cení štýl? Lepší obraz na stenu nájdete ťažko. Teplá paleta urobí dojem aj ako fototapeta v jedálni. Objednajte si ho v ľubovoľnom rozmere - konfigurátor artMonte prijme každý rozmer.
J. M. W. Turner (1775-1851)
Posledná cesta lode Temeraire
O diele
Posledná cesta lode Temeraire zobrazuje bývalú radovú plachetnicu, veteránku bitky pri Trafalgare, ťahanú tmavým parným remorkérom na miesto zošrotovania. J. M. W. Turner namaľoval obraz v roku 1839 a postavil bledú, takmer prízračnú siluetu lode do kontrastu s horiacim západom slnka nad Temžou. Scéna sa číta ako elégia na koniec epochy plachiet a príchod éry pary. Plátno, uchovávané v National Gallery v Londýne, patrí k najcenenejším dielam britského romantizmu.
- Umelec
- J. M. W. Turner
- Pôvodný názov
- The Fighting Temeraire tugged to her last berth to be broken up
- Rok
- 1839
- Technika
- Oil on canvas, 90.7 x 121.6 cm (National Gallery, London)
„Posledná cesta lode Temeraire“ v interiéri
Vizualizácie na ukážkových stenách: tlač na doske a fototapeta na celú stenu. Kliknutím zväčšíte.
Najčastejšie otázky o tlači diela „Posledná cesta lode Temeraire“
Na akom materiáli si môžem objednať tlač diela „Posledná cesta lode Temeraire“?
Na výber: Dibond 3 mm, Číre plexisklo 5 mm, Penová PVC doska 5 mm, Penová PVC doska 10 mm, Doska Dispa 3,8 mm, Fototapeta Smooth 350 g/m², Fototapeta Linen Premium 270 g/m², Fototapeta Shell 290 g/m², Bavlnené plátno 400 g/m², Obraz v ráme čierny rám, Obraz v ráme strieborný rám, Obraz v ráme zlatý rám. Pevné materiály dostanete pripravené na zavesenie, fototapetu v pásoch po 50 cm.
V akom rozmere sa dá vytlačiť „Posledná cesta lode Temeraire“?
V ľubovoľnom - zadáte šírku a výšku v centimetroch (od 20 cm do 200 × 200 cm na doskách, do 750 × 350 cm ako fototapeta). Súbor má 3840 × 2853 px, čo umožňuje tlač vo veľkom formáte bez straty ostrosti.
Môžem si vytlačiť iba časť diela „Posledná cesta lode Temeraire“?
Áno. Ak sa proporcie vášho formátu líšia od originálu, v náhľade posuniete výrez a vyberiete časť, ktorá má ísť na stenu. Cena sa prepočíta automaticky.
Koľko stojí reprodukcia diela „Posledná cesta lode Temeraire“?
Od 16,00 € - cena závisí od materiálu a plochy (cena za m² × rozmer, nie menej ako minimálna cena materiálu). Presnú sumu vidíte v konfigurátore po zadaní rozmeru.
Je reprodukcia diela „Posledná cesta lode Temeraire“ legálna?
Áno. Dielo J. M. W. Turner (1839) patrí do verejnej domény a súbor pochádza z múzejných zbierok sprístupnených pod licenciou CC0 / public domain.
Pozrite si tiež
Celá galéria

