Zvýraznená oblasť je presne to, čo vytlačíme. Potiahnite výrez a vyberte požadovanú časť.
Tlač diela „Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“ od Aleksander Gierymski na vašej stene
Pomaranče horiace v košoch, sivá jesenného nábrežia a tvár, do ktorej sa zmestí celá Varšava spred sto rokov - Gierymského Pomarańczarka je obraz s príbehom. Reprodukcia Židovky s pomarančmi sa nájde vo varšavskom činžiaku, v kaviarni, v pracovni historika, v hoteli odkazujúcom na atmosféru dávneho Powiśla a v obývačke s vintage nábytkom, tehlou a tlmenou zelenou. Je to aj výrečný darček pre niekoho, kto miluje Varšavu. Originál je zvislý a komorný, preto odporúčame zvislý formát v plnom zábere, aby sa zachovali koše s ovocím a rieka v pozadí. Na Dibonde získajú sivé tóny Visly matnú hĺbku a plexisklo 5 mm rozpáli pomaranče šťavnatým leskom. Gierymski ako obraz na stenu pripravíme v ľubovoľnom rozmere - zadajte ho v konfigurátore artMonte a my prispôsobíme tlač vašej stene.
Aleksander Gierymski (1850-1901)
Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)
O diele
Staršia Židovka v šatke stojí na nábreží varšavského Powiśla s košmi pomarančov a za ňou sa rozprestiera Visla s mostom v hmlistom svetle. Gierymski namaľoval obraz v rokoch 1880-1881, v období fascinácie životom varšavskej chudoby, s realistickou nehou k unavenej tvári trhovkyne. Plátno sa stratilo počas druhej svetovej vojny; nájdené v roku 2010 na aukcii v Nemecku sa vrátilo do Národného múzea vo Varšave v roku 2011.
- Umelec
- Aleksander Gierymski
- Pôvodný názov
- Żydówka z pomarańczami (Pomarańczarka)
- Rok
- 1880-1881
- Technika
- Oil on canvas, 66 x 55 cm (National Museum in Warsaw)
„Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“ v interiéri
Vizualizácie na ukážkových stenách: tlač na doske a fototapeta na celú stenu. Kliknutím zväčšíte.
Najčastejšie otázky o tlači diela „Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“
Na akom materiáli si môžem objednať tlač diela „Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“?
Na výber: Dibond 3 mm, Číre plexisklo 5 mm, Penová PVC doska 5 mm, Penová PVC doska 10 mm, Doska Dispa 3,8 mm, Fototapeta Smooth 350 g/m², Fototapeta Linen Premium 270 g/m², Fototapeta Shell 290 g/m², Bavlnené plátno 400 g/m², Obraz v ráme čierny rám, Obraz v ráme strieborný rám, Obraz v ráme zlatý rám. Pevné materiály dostanete pripravené na zavesenie, fototapetu v pásoch po 50 cm.
V akom rozmere sa dá vytlačiť „Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“?
V ľubovoľnom - zadáte šírku a výšku v centimetroch (od 20 cm do 200 × 200 cm na doskách, do 750 × 350 cm ako fototapeta). Súbor má 3214 × 3840 px, čo umožňuje tlač vo veľkom formáte bez straty ostrosti.
Môžem si vytlačiť iba časť diela „Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“?
Áno. Ak sa proporcie vášho formátu líšia od originálu, v náhľade posuniete výrez a vyberiete časť, ktorá má ísť na stenu. Cena sa prepočíta automaticky.
Koľko stojí reprodukcia diela „Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“?
Od 16,00 € - cena závisí od materiálu a plochy (cena za m² × rozmer, nie menej ako minimálna cena materiálu). Presnú sumu vidíte v konfigurátore po zadaní rozmeru.
Je reprodukcia diela „Židovka s pomarančmi (Pomarańczarka)“ legálna?
Áno. Dielo Aleksander Gierymski (1880-1881) patrí do verejnej domény a súbor pochádza z múzejných zbierok sprístupnených pod licenciou CC0 / public domain.

