Paryškinta sritis yra tiksliai tai, ką išspausdinsime. Vilkite kadrą, kad pasirinktumėte fragmentą.
Spaudinys „Žemiškųjų malonumų sodas“ (Hieronymus Bosch) ant Jūsų sienos
Šimtai figūrų, milžiniškos braškės, stiklo rutuliai ir hibridiniai padarai - šiame triptike naujų detalių galima atrasti metų metus. Hieronymus Bosch paveikslą suplanavo kaip plačią panoramą iš trijų dalių, todėl „Žemiškųjų malonumų sodo“ reprodukciją užsisakysite visą arba kaip atskirą panelę, pavyzdžiui, vien vidurinį sparną. Pastelinės rožinės, mėlynos ir sodrios rojaus žalios kontrastuoja su tamsiu pragaru, o tai suteikia stiprų akcentą svetainėje, kolekcininko kabinete ar madingoje vietoje. Fototapetas su Bosch yra paruošta pokalbių tema - siena, prie kurios svečiai sustoja ilgiau. Spauda ant Dibond parodo smulkias detales be atspindžių, 5 mm organinis stiklas išryškina spalvų šviesumą. Tai paveikslas ant sienos žmonėms su vaizduote ir humoro jausmu. artMonte konfigūratoriuje įrašysite bet kokį matmenį - taip pat ir labai ilgą panoramą.
Hieronymus Bosch (c. 1450-1516)
Žemiškųjų malonumų sodas
Apie kūrinį
„Žemiškųjų malonumų sodas“ - tai triptikas, kurio kairysis sparnas vaizduoja rojų su Adomu ir Ieva, vidurinė dalis - sodą, pilną nuogų figūrų, fantastiškų vaisių ir gyvūnų, o dešinysis sparnas - pragarą. Hieronymus Bosch nutapė jį ant ąžuolo lentos apie 1490-1510 metus. Kūrinio reikšmė iki šiol lieka ginčų objektu: jis skaitomas kaip įspėjimas nuo nuodėmės, bet ir kaip prarasto nekaltumo vizija. Paveikslas, saugomas Prado muziejuje Madride, žavi detalių gausa ir siurrealizmą aplenkusia vaizduote.
- Menininkas
- Hieronymus Bosch
- Originalus pavadinimas
- De tuin der lusten
- Metai
- c. 1490-1510
- Technika
- Oil on oak panel, triptych, 205.5 x 384.9 cm (Museo del Prado, Madrid)
„Žemiškųjų malonumų sodas“ interjere
Vizualizacijos ant pavyzdinių sienų: spauda ant plokštės ir fototapetas per visą sieną. Spustelėkite, kad padidintumėte.
Dažniausi klausimai apie spaudinį „Žemiškųjų malonumų sodas“
Ant kokios medžiagos galiu užsisakyti spaudinį „Žemiškųjų malonumų sodas“?
Galite rinktis: Dibond 3 mm, Skaidrus organinis stiklas 5 mm, Putų PVC plokštė 5 mm, Putų PVC plokštė 10 mm, Dispa plokštė 3,8 mm, Fototapetas Smooth 350 g/m², Fototapetas Linen Premium 270 g/m², Fototapetas Shell 290 g/m², Medvilninė drobė 400 g/m², Paveikslas rėme juodas rėmas, Paveikslas rėme sidabrinis rėmas, Paveikslas rėme auksinis rėmas. Kietas medžiagas gaunate paruoštas kabinti, fototapetą - 50 cm pločio juostomis.
Kokio dydžio galima išspausdinti „Žemiškųjų malonumų sodas“?
Bet kokio - įrašote plotį ir aukštį centimetrais (nuo 20 cm iki 200 × 200 cm ant plokščių, iki 750 × 350 cm kaip fototapetas). Failo dydis yra 3840 × 2186 px, todėl galima spausdinti dideliu formatu neprarandant ryškumo.
Ar galiu išspausdinti tik kūrinio „Žemiškųjų malonumų sodas“ fragmentą?
Taip. Jei Jūsų formato proporcijos skiriasi nuo originalo, peržiūroje perkeliate kadrą ir pasirenkate fragmentą, kuris atsidurs ant sienos. Kaina perskaičiuojama automatiškai.
Kiek kainuoja reprodukcija „Žemiškųjų malonumų sodas“?
Nuo 16,00 € - kaina priklauso nuo medžiagos ir ploto (kaina už m² × matmenys, ne mažiau nei minimali medžiagos kaina). Tikslią sumą matysite konfigūratoriuje įrašę dydį.
Ar reprodukcija „Žemiškųjų malonumų sodas“ yra legali?
Taip. Hieronymus Bosch kūrinys (c. 1490-1510) priklauso viešajam domenui, o failas yra iš muziejų rinkinių, prieinamų pagal CC0 / public domain licenciją.
Taip pat žiūrėkite
Visa galerija

