Označeno područje je točno ono što ćemo otisnuti. Povucite kadar da biste odabrali isječak.
Otisak „Krivičica (Pimpernel)” William Morris na Vašem zidu
Pimpernel je Morris u najsenzualnijoj verziji: valovito lišće, mesnati cvjetovi i ritam koji smiruje. Ovaj biljni uzorak zamišljen je kao tapeta, zato najbolje djeluje u velikom mjerilu - kao foto tapeta s uzorkom preko cijelog zida u blagovaonici, spavaćoj sobi ili holu. Reprodukcija Krivičice u interijer unosi engleski stil i atmosferu seoske rezidencije iz epohe Arts and Crafts. Maslinaste i kaduljaste zelene spajaju se s lanom, hrastovim drvom, pletenom svjetiljkom i keramikom. Slika Williama Morrisa u kvadratnom ili vodoravnom kadru elegantan je panel iznad komode, a u panorami efektno uzglavlje kreveta. Na Dibondu nastaje mat panel nalik tkanini, pleksiglas 5 mm daje dubinu i sjaj. Dimenziju zida ili okvira upisujete u artMonte konfiguratoru.
William Morris (1834-1896)
Krivičica (Pimpernel)
O djelu
Uzorak tapete iz 1876. godine, tiskan ručno s drvenih blokova. William Morris izgradio ga je od simetričnih, valovitih izdanaka i velikih cvjetova, među kojima se pojavljuju sitni cvjetići krivičice. Gusta, višeslojna kompozicija stvara dojam bujnog, zelenog gustiša. Prema predaji, tapeta je krasila blagovaonicu u Morrisovoj kući u Hammersmithu. To je klasičan primjer pokreta Arts and Crafts, koji je vraćao vrijednost obrtu i prirodnim motivima.
- Umjetnik
- William Morris
- Izvorni naslov
- Pimpernel
- Godina
- 1876
- Tehnika
- Block-printed wallpaper
„Krivičica (Pimpernel)” u interijeru
Vizualizacije na oglednim zidovima: ispis na ploči i foto tapeta na cijelom zidu. Kliknite za povećanje.
Najčešća pitanja o otisku „Krivičica (Pimpernel)”
Na kojem materijalu mogu naručiti otisak „Krivičica (Pimpernel)”?
Na izbor: Dibond 3 mm, Prozirni pleksiglas 5 mm, Pjenasta PVC ploča 5 mm, Pjenasta PVC ploča 10 mm, Ploča Dispa 3,8 mm, Foto tapeta Smooth 350 g/m², Foto tapeta Linen Premium 270 g/m², Foto tapeta Shell 290 g/m², Pamučno platno 400 g/m², Uokvirena slika crni okvir, Uokvirena slika srebrni okvir, Uokvirena slika zlatni okvir. Tvrde materijale dobivate spremne za vješanje, foto tapetu u trakama od 50 cm.
U kojoj se veličini može otisnuti „Krivičica (Pimpernel)”?
U bilo kojoj - upišete širinu i visinu u centimetrima (od 20 cm do 200 × 200 cm na pločama, do 750 × 350 cm kao foto tapeta). Datoteka ima 1913 × 3449 px, što omogućuje tisak u velikom formatu bez gubitka oštrine.
Mogu li otisnuti samo isječak djela „Krivičica (Pimpernel)”?
Da. Ako se proporcije Vašeg formata razlikuju od originala, na pregledu pomičete kadar i birate isječak koji će završiti na zidu. Cijena se preračunava automatski.
Koliko košta reprodukcija „Krivičica (Pimpernel)”?
Od 16,00 € - cijena ovisi o materijalu i površini (cijena po m² × dimenzija, ne manje od minimalne cijene materijala). Točan iznos vidite u konfiguratoru nakon što upišete veličinu.
Je li reprodukcija „Krivičica (Pimpernel)” legalna?
Da. Djelo William Morris (1876) pripada javnoj domeni, a datoteka potječe iz muzejskih zbirki objavljenih pod licencom CC0 / public domain.
Pogledajte također
Cijela galerija

