Podświetlony obszar to dokładnie to, co wydrukujemy. Przeciągnij kadr, aby wybrać fragment.
Wydruk „Pory roku: Lato” Alphonse Mucha na Twojej ścianie
Złote światło, czerwień maków i zieleń liści - Lato Muchy to kwintesencja wakacyjnej beztroski zamknięta w secesyjnej linii. Reprodukcja Pory roku: Lato sprawdzi się jako obraz do sypialni lub jasnego salonu w ciepłych beżach, terakocie i oliwkowej zieleni. Smukły, pionowy format plakatu secesyjnego idealnie wypełnia wąską ścianę przy oknie, wnękę albo przestrzeń nad komodą. Na Dibondzie Mucha obraz zyskuje matową, galeryjną elegancję, a pleksi 5 mm podbija nasycenie barw i daje efekt podświetlonej witryny. Ponieważ Lato powstało jako część cyklu, warto zestawić je z Jesienią i Zimą w tryptyk lub zamówić całą serię jako fototapetę w panoramie. To obraz na ścianę dla osób, które kochają vintage, botanikę i kobiecą grację. Dowolny wymiar - od miniatury po monumentalny pion - wpiszesz w konfiguratorze artMonte.
Alphonse Mucha (1860-1939)
Pory roku: Lato
O dziele
Lato z cyklu Pory roku przedstawia młodą kobietę siedzącą nad wodą, z czerwonymi makami we włosach, zanurzoną w ciepłym, rozleniwionym pejzażu. Barwna litografia z 1896 roku należała do pierwszej serii paneli dekoracyjnych Alfonsa Muchy - grafik pozbawionych reklamowego tekstu, przeznaczonych wyłącznie do ozdabiania wnętrz. Seria odniosła ogromny sukces i ugruntowała formułę, w której pora roku zostaje uosobiona przez kobiecą postać wtopioną w roślinny ornament. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych obrazów paryskiej secesji.
- Artysta
- Alphonse Mucha
- Tytuł oryginalny
- Les Saisons: Été
- Rok
- 1896
- Technika
- Colour lithograph, 103 x 54 cm
„Pory roku: Lato” we wnętrzu
Wizualizacje na przykładowych ścianach: wydruk na płycie i fototapeta na całą ścianę. Kliknij, aby powiększyć.
Najczęstsze pytania o wydruk „Pory roku: Lato”
Na jakim podłożu mogę zamówić wydruk „Pory roku: Lato”?
Do wyboru: Dibond 3 mm, Pleksi bezbarwna 5 mm, Płyta PCV spieniona 5 mm, Płyta PCV spieniona 10 mm, Płyta Dispa 3,8 mm, Fototapeta Smooth 350 g/m², Fototapeta Linen Premium 270 g/m², Fototapeta Shell 290 g/m², Płótno bawełniane 400 g/m², Obraz w ramie czarna rama, Obraz w ramie srebrna rama, Obraz w ramie złota rama. Podłoża twarde dostajesz gotowe do powieszenia, fototapetę w brytach po 50 cm.
W jakim rozmiarze można wydrukować „Pory roku: Lato”?
W dowolnym - wpisujesz szerokość i wysokość w centymetrach (od 20 cm do 200 × 200 cm na płytach, do 750 × 350 cm jako fototapeta). Plik ma 3408 × 6690 px, co pozwala na druk w dużym formacie bez utraty ostrości.
Czy mogę wydrukować tylko fragment dzieła „Pory roku: Lato”?
Tak. Jeśli proporcje Twojego formatu różnią się od oryginału, na podglądzie przesuwasz kadr i wybierasz fragment, który ma trafić na ścianę. Cena przelicza się automatycznie.
Ile kosztuje reprodukcja „Pory roku: Lato”?
Od 69,00 zł - cena zależy od podłoża i powierzchni (cena za m² × wymiar, nie mniej niż cena minimalna podłoża). Dokładną kwotę widzisz w konfiguratorze po wpisaniu rozmiaru.
Czy reprodukcja „Pory roku: Lato” jest legalna?
Tak. Dzieło Alphonse Mucha (1896) należy do domeny publicznej, a plik pochodzi ze zbiorów muzealnych udostępnionych na licencji CC0 / public domain.
Zobacz również
Cała galeria

