Zvýrazněná oblast je přesně to, co vytiskneme. Přetažením výřezu vyberte část obrazu.
Tisk „Japonský můstek“ od Claude Monet na vaší stěně
Smaragdová zeleň, růžové a bílé skvrny leknínů a mírný oblouk můstku odrážející se ve vodě - Japonský můstek od Moneta vnáší do interiéru klid zahrady v Giverny. Je to obraz do obývacího pokoje v botanickém stylu a japandi, do kuchyně se zelenými dvířky, do koupelny s rostlinami i do pracoven a relaxačních zón v hotelech, kde zeleň snižuje napětí. Reprodukce Japonského můstku zní nejlépe ve vodorovném výřezu, mírně blízkém čtverci, což odpovídá proporcím původního plátna. Na PVC desce získáte lehký, trvanlivý obraz do vlhkých místností a Dibond dodá zeleni matnou hloubku a ušlechtilou strukturu bez zbytečných odlesků. Zadejte rozměr v konfigurátoru artMonte a my vytiskneme Monetovu zahradu přesně ve velikosti vaší stěny.
Claude Monet (1840-1926)
Japonský můstek
O díle
Klenutý dřevěný můstek, postavený v roce 1895 ve vodní zahradě Moneta v Giverny, spojuje břehy rybníka pokrytého lekníny a pozadí uzavírají vrby a hustá zeleň. Obraz z roku 1899 patří do cyklu více než deseti pláten, v nichž se umělec poprvé soustředil na vlastní zahradu jako hlavní téma. Z těchto studií později vyrostly slavné Lekníny a motiv můstku se stal jedním ze symbolů impresionismu.
- Umělec
- Claude Monet
- Původní název
- Le Pont japonais
- Rok
- 1899
- Technika
- Oil on canvas, 81.3 x 101.6 cm (National Gallery of Art, Washington)
„Japonský můstek“ v interiéru
Vizualizace na ukázkových stěnách: tisk na desce a fototapeta na celou stěnu. Kliknutím zvětšíte.
Nejčastější dotazy k tisku „Japonský můstek“
Na jakém materiálu mohu objednat tisk „Japonský můstek“?
Na výběr máte: Dibond 3 mm, Čiré akrylátové sklo 5 mm, Pěněná PVC deska 5 mm, Pěněná PVC deska 10 mm, Deska Dispa 3,8 mm, Fototapeta Smooth 350 g/m², Fototapeta Linen Premium 270 g/m², Fototapeta Shell 290 g/m², Bavlněné plátno 400 g/m², Obraz v rámu černý rám, Obraz v rámu stříbrný rám, Obraz v rámu zlatý rám. Pevné materiály dostanete připravené k zavěšení, fototapetu v pásech po 50 cm.
V jakém rozměru lze „Japonský můstek“ vytisknout?
V libovolném - zadáte šířku a výšku v centimetrech (od 20 cm do 200 × 200 cm na deskách, do 750 × 350 cm jako fototapeta). Soubor má 3840 × 3096 px, což umožňuje tisk ve velkém formátu bez ztráty ostrosti.
Mohu vytisknout jen část díla „Japonský můstek“?
Ano. Pokud se proporce vašeho formátu liší od originálu, v náhledu posunete výřez a vyberete část, která má skončit na stěně. Cena se přepočítá automaticky.
Kolik stojí reprodukce „Japonský můstek“?
Od 16,00 € - cena závisí na materiálu a ploše (cena za m² × rozměr, ne méně než minimální cena materiálu). Přesnou částku uvidíte v konfigurátoru po zadání rozměru.
Je reprodukce „Japonský můstek“ legální?
Ano. Dílo Claude Monet (1899) patří do veřejné domény a soubor pochází z muzejních sbírek zpřístupněných pod licencí CC0 / public domain.

