Označeno područje je točno ono što ćemo otisnuti. Povucite kadar da biste odabrali isječak.
Otisak „Impresija, izlazak sunca” Claude Monet na Vašem zidu
Ovdje je počeo impresionizam - i to se vidi u svakom dodiru kista. Reprodukcija Impresija, izlazak sunca spaja hladne plave i sive tonove s jednim intenzivnim narančastim akcentom, zahvaljujući čemu se savršeno uklapa u suvremene interijere u stilu japandi, u nijanse greige i u apartmane uz more. Ova Monetova slika suptilna je slika za spavaću sobu, ali jednako dobro funkcionira kao slika za dnevni boravak iznad niske sofe. Vodoravni format lako se proširuje u panoramu, a maglovita, gotovo apstraktna tekstura ne gubi draž ni u velikom mjerilu foto tapete. Na Dibondu slika čuva mekoću pastela, pleksiglas 5 mm čini da sunce doslovno žari nad vodom. Slika na zid za ljubitelje minimalizma s poviješću. Odaberite bilo koju dimenziju u artMonte konfiguratoru i naručite otisak po mjeri.
Claude Monet (1840-1926)
Impresija, izlazak sunca
O djelu
Luka u Le Havreu obavijena jutarnjom izmaglicom, siluete brodica i narančasti sunčev disk koji se odražava u vodi - Claude Monet uhvatio je ovaj prolazni trenutak 1872. godine s nekoliko brzih poteza kista. Slika, izložena na prvoj zajedničkoj izložbi grupe, dala je ime cijelom pravcu: kritičar je upotrijebio njezin naslov da bi ismijao slikare, a riječ impresionizam zauvijek je ostala uz njih. Djelo je danas ukras Musée Marmottan Monet u Parizu.
- Umjetnik
- Claude Monet
- Izvorni naslov
- Impression, soleil levant
- Godina
- 1872
- Tehnika
- Oil on canvas, 48 x 63 cm (Musée Marmottan Monet, Paris)
„Impresija, izlazak sunca” u interijeru
Vizualizacije na oglednim zidovima: ispis na ploči i foto tapeta na cijelom zidu. Kliknite za povećanje.
Najčešća pitanja o otisku „Impresija, izlazak sunca”
Na kojem materijalu mogu naručiti otisak „Impresija, izlazak sunca”?
Na izbor: Dibond 3 mm, Prozirni pleksiglas 5 mm, Pjenasta PVC ploča 5 mm, Pjenasta PVC ploča 10 mm, Ploča Dispa 3,8 mm, Foto tapeta Smooth 350 g/m², Foto tapeta Linen Premium 270 g/m², Foto tapeta Shell 290 g/m², Pamučno platno 400 g/m², Uokvirena slika crni okvir, Uokvirena slika srebrni okvir, Uokvirena slika zlatni okvir. Tvrde materijale dobivate spremne za vješanje, foto tapetu u trakama od 50 cm.
U kojoj se veličini može otisnuti „Impresija, izlazak sunca”?
U bilo kojoj - upišete širinu i visinu u centimetrima (od 20 cm do 200 × 200 cm na pločama, do 750 × 350 cm kao foto tapeta). Datoteka ima 3840 × 2979 px, što omogućuje tisak u velikom formatu bez gubitka oštrine.
Mogu li otisnuti samo isječak djela „Impresija, izlazak sunca”?
Da. Ako se proporcije Vašeg formata razlikuju od originala, na pregledu pomičete kadar i birate isječak koji će završiti na zidu. Cijena se preračunava automatski.
Koliko košta reprodukcija „Impresija, izlazak sunca”?
Od 16,00 € - cijena ovisi o materijalu i površini (cijena po m² × dimenzija, ne manje od minimalne cijene materijala). Točan iznos vidite u konfiguratoru nakon što upišete veličinu.
Je li reprodukcija „Impresija, izlazak sunca” legalna?
Da. Djelo Claude Monet (1872) pripada javnoj domeni, a datoteka potječe iz muzejskih zbirki objavljenih pod licencom CC0 / public domain.
Pogledajte također
Cijela galerija

