Zvýrazněná oblast je přesně to, co vytiskneme. Přetažením výřezu vyberte část obrazu.
Tisk „Pšeničné pole s cypřiši“ od Vincent van Gogh na vaší stěně
Provensálské léto uzavřené do jediného záběru - tak lze popsat Pšeničné pole s cypřiši. Vířící mraky, teplé zlato obilí a hluboká zeleň cypřiše způsobují, že tento Van Goghův obraz krásně souzní s interiéry v béžových, olivových a modrých tónech. Reprodukce Pšeničného pole s cypřiši dodá světlo obývacímu pokoji s přírodním dřevem, oživí jídelnu a vnese nadechnutí do pracovny. Klasický vodorovný výřez dobře vypadá nad pohovkou a široká panorama na stěnu v podobě fototapety otevře i malou místnost do krajiny Jihu. Dibond zajišťuje stabilitu a elegantní matný povrch, akrylátové sklo 5 mm zintenzivňuje barvy nebe a ekologická deska Dispa je nabídka pro ty, kdo hledají lehčí nosič. Rozměr zvolíte sami v konfigurátoru artMonte zadáním libovolné šířky a výšky.
Vincent van Gogh (1853-1890)
Pšeničné pole s cypřiši
O díle
Zlaté lány pšenice se vlní pod nebem plným kupovitých mraků a vpravo se tyčí tmavý, plamenný cypřiš. Van Gogh namaloval tuto krajinu v létě 1889 v okolí Saint-Rémy a považoval ji za jeden ze svých nejlepších letních obrazů. Cypřiše v dopisech přirovnával k egyptským obeliskům a fascinovaly ho jako motiv plný pohybu. Kompozici zopakoval v dalších verzích. Prezentované plátno se nachází ve sbírkách Metropolitan Museum of Art v New Yorku.
- Umělec
- Vincent van Gogh
- Původní název
- Korenveld met cipressen
- Rok
- 1889
- Technika
- Oil on canvas, 73.2 x 93.4 cm (Metropolitan Museum of Art, New York)
„Pšeničné pole s cypřiši“ v interiéru
Vizualizace na ukázkových stěnách: tisk na desce a fototapeta na celou stěnu. Kliknutím zvětšíte.
Nejčastější dotazy k tisku „Pšeničné pole s cypřiši“
Na jakém materiálu mohu objednat tisk „Pšeničné pole s cypřiši“?
Na výběr máte: Dibond 3 mm, Čiré akrylátové sklo 5 mm, Pěněná PVC deska 5 mm, Pěněná PVC deska 10 mm, Deska Dispa 3,8 mm, Fototapeta Smooth 350 g/m², Fototapeta Linen Premium 270 g/m², Fototapeta Shell 290 g/m², Bavlněné plátno 400 g/m², Obraz v rámu černý rám, Obraz v rámu stříbrný rám, Obraz v rámu zlatý rám. Pevné materiály dostanete připravené k zavěšení, fototapetu v pásech po 50 cm.
V jakém rozměru lze „Pšeničné pole s cypřiši“ vytisknout?
V libovolném - zadáte šířku a výšku v centimetrech (od 20 cm do 200 × 200 cm na deskách, do 750 × 350 cm jako fototapeta). Soubor má 3752 × 2940 px, což umožňuje tisk ve velkém formátu bez ztráty ostrosti.
Mohu vytisknout jen část díla „Pšeničné pole s cypřiši“?
Ano. Pokud se proporce vašeho formátu liší od originálu, v náhledu posunete výřez a vyberete část, která má skončit na stěně. Cena se přepočítá automaticky.
Kolik stojí reprodukce „Pšeničné pole s cypřiši“?
Od 16,00 € - cena závisí na materiálu a ploše (cena za m² × rozměr, ne méně než minimální cena materiálu). Přesnou částku uvidíte v konfigurátoru po zadání rozměru.
Je reprodukce „Pšeničné pole s cypřiši“ legální?
Ano. Dílo Vincent van Gogh (1889) patří do veřejné domény a soubor pochází z muzejních sbírek zpřístupněných pod licencí CC0 / public domain.
Mohlo by vás zajímat
Celá galerie

