Zvýrazněná oblast je přesně to, co vytiskneme. Přetažením výřezu vyberte část obrazu.
Tisk „Víry Naruto v provincii Awa“ od Utagawa Hiroshige na vaší stěně
Kobalt, indigo a bělost pěny - reprodukce Vírů Naruto v provincii Awa je mořský živel sevřený do elegantní japonské formy. Tento Hirošigeho obraz se skvěle uplatní v koupelnách, přímořských domech a interiérech s námořní atmosférou, ale stejně dobře funguje jako obraz do obýváku zařízeného v bílé, šedé a přírodním dřevě. Svislá kompozice dřevořezu ideálně vyplní úzké stěny, výklenky a prostor u schodiště a pro větší efekt ji lze objednat jako fototapetu od podlahy ke stropu. Akrylátové sklo 5 mm dodává modři vody skelnou hloubku, Dibond zvýrazní přesnost linií a rytmus vln. Obraz na zeď pro milovníky Japonska, moře a grafiky v nejlepším provedení. Zadejte vlastní rozměry v konfigurátoru artMonte a vytiskneme ho v libovolné velikosti.
Utagawa Hiroshige (1797-1858)
Víry Naruto v provincii Awa
O díle
Zpěněné víry v úžině Naruto, skalnaté ostrůvky a vzdálená linie horizontu tvoří dramatickou mořskou krajinu viděnou téměř z ptačí perspektivy. Utagawa Hirošige vytvořil tento dřevořez v roce 1855 jako součást série Slavná místa ve více než šedesáti provinciích. Svislý formát mu umožnil vybudovat hlubokou perspektivu a vyjádřit sílu živlu pomocí rytmických, ornamentálních linií vln. Hirošigeho práce silně inspirovaly evropské impresionisty i postimpresionisty.
- Umělec
- Utagawa Hiroshige
- Původní název
- Awa, Naruto no fuha (阿波 鳴門の風波)
- Rok
- 1855
- Technika
- Woodblock print, 35.6 x 24.4 cm (from Famous Places in the Sixty-odd Provinces)
„Víry Naruto v provincii Awa“ v interiéru
Vizualizace na ukázkových stěnách: tisk na desce a fototapeta na celou stěnu. Kliknutím zvětšíte.
Nejčastější dotazy k tisku „Víry Naruto v provincii Awa“
Na jakém materiálu mohu objednat tisk „Víry Naruto v provincii Awa“?
Na výběr máte: Dibond 3 mm, Čiré akrylátové sklo 5 mm, Pěněná PVC deska 5 mm, Pěněná PVC deska 10 mm, Deska Dispa 3,8 mm, Fototapeta Smooth 350 g/m², Fototapeta Linen Premium 270 g/m², Fototapeta Shell 290 g/m², Bavlněné plátno 400 g/m², Obraz v rámu černý rám, Obraz v rámu stříbrný rám, Obraz v rámu zlatý rám. Pevné materiály dostanete připravené k zavěšení, fototapetu v pásech po 50 cm.
V jakém rozměru lze „Víry Naruto v provincii Awa“ vytisknout?
V libovolném - zadáte šířku a výšku v centimetrech (od 20 cm do 200 × 200 cm na deskách, do 750 × 350 cm jako fototapeta). Soubor má 3840 × 5527 px, což umožňuje tisk ve velkém formátu bez ztráty ostrosti.
Mohu vytisknout jen část díla „Víry Naruto v provincii Awa“?
Ano. Pokud se proporce vašeho formátu liší od originálu, v náhledu posunete výřez a vyberete část, která má skončit na stěně. Cena se přepočítá automaticky.
Kolik stojí reprodukce „Víry Naruto v provincii Awa“?
Od 16,00 € - cena závisí na materiálu a ploše (cena za m² × rozměr, ne méně než minimální cena materiálu). Přesnou částku uvidíte v konfigurátoru po zadání rozměru.
Je reprodukce „Víry Naruto v provincii Awa“ legální?
Ano. Dílo Utagawa Hiroshige (1855) patří do veřejné domény a soubor pochází z muzejních sbírek zpřístupněných pod licencí CC0 / public domain.
Mohlo by vás zajímat
Celá galerie

